Kommunikációs Berendezések

21 / 521 Elemek

8G Fibre Channel (8G FC) SFP+ 1550nm 80km Adó

8G Fibre Channel (8G FC) SFP+ 1550nm 80km Adó

Ft181 091
Készleten

SFP-8G55-80 (SMF, 1550nm, 80 km-t, LC) SFP-8G55-80 8GBASE SFP+ Készülék támogatja a link hossza 80 km-t a singlemode optikai kábel, egy hullámhosszon 1550nm. Elsősorban lehetővé teszi a sávszélesség 8.5 G optikai linkek 9/125µm singlemode rost megszűnik LC csatlakozók használható a kereskedelmi

25.5 W MM Kettős Szál Fali, 10/100Mbps Fast Ethernet PoE/PSE Média Konverterek

25.5 W MM Kettős Szál Fali, 10/100Mbps Fast Ethernet PoE/PSE Média Konverterek

Ft17 667
Készleten

25.5 W MM Kettős Szál Fali, 10/100Mbps Fast Ethernet PoE/PSE Média Konverterek Modell: LNK-PW001 Sorozat Áttekintés E-link funkció gazdag PoE Média Konverterek átlátható csatlakozás réz szál, miközben a Power over Ethernet ( PoE ), hogy szabványokon alapuló PoE PoE+ kompatibilis

2 méter Molex SFF-8088-as processzort, hogy SFF-8088-as processzort, Mini eredeti, a Tyco SAS külső kábel 2M

2 méter Molex SFF-8088-as processzort, hogy SFF-8088-as processzort, Mini eredeti, a Tyco SAS külső kábel 2M

Ft10 677
Készleten

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.

5sets X Felső Ház Motorola DEP450 Rádió Burkolat Javítás Alkatrész

5sets X Felső Ház Motorola DEP450 Rádió Burkolat Javítás Alkatrész

Ft18 993
Készleten

5sets X Felső Ház Motorola DEP450 Rádió Burkolat Javítás Alkatrész Leírás: a Ház a DEP450 Kompatibilis Motorola rádió javítás alkatrész Egy meghatározott ház tartalmazza: Ház, Címkék,Porvédő, AV-Keret, illetve Gombot, porvédő Programozási Csomag: 5sets Megjegyzés:

Fekete Multi-Pin Titkos Levegő-Cső Akusztikus Fülhallgató AV & VOX a Motorola GP344 GP388 GP328Plus GL200 EX500 EX600XLS

Fekete Multi-Pin Titkos Levegő-Cső Akusztikus Fülhallgató AV & VOX a Motorola GP344 GP388 GP328Plus GL200 EX500 EX600XLS

Ft3 969 Ft2 780
Készleten

Fekete Multi-Pin Titkos Levegő-Cső Akusztikus Fülhallgató AV & VOX a Motorola GP344 GP388 GP328Plus GL200 EX500 EX600XLS Jellemzők: Minden elem új. Átlátszó, rugalmas akusztikus cső Rejtett mikrofon be PTT kapcsoló Puha műanyag fül bud jól illeszkedjen, hogy a fül Egy tartalék műanyag fül

Superbat RF Koaxiális Kábel Mini-UHF férfi dugó-Mini UHF csatlakozó férfi Pigtail kábel RG316 15cm

Superbat RF Koaxiális Kábel Mini-UHF férfi dugó-Mini UHF csatlakozó férfi Pigtail kábel RG316 15cm

Ft2 362 Ft2 126
Készleten

Koaxiális Kábel Mini-UHF csatlakozó Mini UHF csatlakozó Pigtail kábel RG316 csatlakozók Mini UHF csatlakozó Mini UHF csatlakozó kábel RG316 alapértelmezett RG174 Opcionális Hossza 4 (10cm) 6 ( 15cm ) default 8 (20 cm) 12 (30cm)

XQF Q5 Autó, Auto Rádió Akkumulátor Eliminator Töltő Adapter MAG ONEQ5 Q9 11. Kérdés Rádió

XQF Q5 Autó, Auto Rádió Akkumulátor Eliminator Töltő Adapter MAG ONEQ5 Q9 11. Kérdés Rádió

Ft4 384
Készleten

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a kép Q5 Autó, Auto Rádió Akkumulátor Eliminator Töltő Adapter MAG ONEQ5 Q9 11. Kérdés Rádió Termék leírás Funkció: Az összes elem Új. Váltás IC Tervezés: szivargyújtó kábel (A Zaj Szűrő). Túlfeszültség; Jelenlegi;

Forró Anti-birkózás 2,5 mm-es 1 PIN Kézi Hangszóró, Mikrofon Walkie Talkie A Motorola Rádió T6220/T6500/270 FRS 5512/6300 Rádió

Forró Anti-birkózás 2,5 mm-es 1 PIN Kézi Hangszóró, Mikrofon Walkie Talkie A Motorola Rádió T6220/T6500/270 FRS 5512/6300 Rádió

Ft3 787 Ft2 650
Készleten

Forró Anti-birkózás 2,5 mm-es 1 PIN Kézi Hangszóró, Mikrofon Walkie Talkie A Motorola Rádió T6220/T6500/270 FRS 5512/6300 Rádió Forró Foltok Matt felület shell Rozsdamentes acél övcsipesz Anti-birkózás Mind az elemek teljesen Új Ez is jön-val egy 3,5

10db/sok Lora1276F30 1W 868MHz Vezeték nélküli RF Modul |6-8km Hosszú Távolság, valamint a Magas Érzékenység (-120 dBm)

10db/sok Lora1276F30 1W 868MHz Vezeték nélküli RF Modul |6-8km Hosszú Távolság, valamint a Magas Érzékenység (-120 dBm)

Ft48 379 Ft36 286
Készleten

10db/sok Lora1276F30 1W 6-8km Hosszú Távolság, valamint a Magas Érzékenység (-120 dBm) 868MHz Vezeték nélküli RF Modul 1.Leírás LoRa1276F30 az 1W RF Vezeték nélküli Front-end készülék modul. Elfogadott Semtech RF adó-vevő chip SX1276 elfogadja LoRa TM szórt Spektrumú modulációs

4db Walkie Talkie Retevis RT21 Scrambler Zajzár 2.5 W UHF 400-480MHz 16CH CTCSS/DCS TOT VOX Vizsgálat Két Rádió Amador A9118A

4db Walkie Talkie Retevis RT21 Scrambler Zajzár 2.5 W UHF 400-480MHz 16CH CTCSS/DCS TOT VOX Vizsgálat Két Rádió Amador A9118A

Ft41 224 Ft20 892
Készleten

4db Walkie Talkie Retevis RT21 2.5 W UHF 400-480MHz 16 Csatorna Scrambler Zajzár CTCSS/DCS TOT VOX Vizsgálat Két Rádió Amador A9118A Megjegyzés:mi frissítjük Retevis logó ,akkor ugyanaz a funkció , ha egy rendelés ,küldünk véletlenszerűen,köszönöm Ez a legújabb szakmai analóg

Superbat RF Csatlakozó BNC Jack női válaszfal Egyenesen Átmenő Furat PCB-Hegy RF Koaxiális csatlakozó

Superbat RF Csatlakozó BNC Jack női válaszfal Egyenesen Átmenő Furat PCB-Hegy RF Koaxiális csatlakozó

Ft527 Ft501
Készleten

BNC Keresztül Lyuk Jack válaszfal Egyenes, NYÁK-ba Szerelhető Termék Sorozat: BNC Adatlapok: Mellékletet Válaszfal Termék Típusa: Thru Lyuk PCB-Hegy Test, Borítás: Nickelplated Csatlakozó Test Stílus: Egyenes összekötő Anyag: Sárgaréz, lépjen Kapcsolatba Borítás: Nickelplated Neme: Jack

Superbat RF Koaxiális Csatlakozó SMC Keresztül Lyuk Jack Női derékszögű PCB-Hegy Nagykereskedelmi ár

Superbat RF Koaxiális Csatlakozó SMC Keresztül Lyuk Jack Női derékszögű PCB-Hegy Nagykereskedelmi ár

Ft498 Ft474
Készleten

RF Koaxiális Csatlakozó SMC Keresztül Lyuk Jack, derékszögű, PCB-Hegy Termék Sorozat: SMC Termék Típusa: Thru Lyuk PCB-Hegy Test Bevonat: Aranyozott Csatlakozó Test Stílus: derékszögű Csatlakozó Anyag: Sárgaréz, lépjen Kapcsolatba Bevonat: Aranyozott Neme: Jack Impedancia: 50 Ohm

HW OMXD30000 PLRXPL-SC-S43-HW 02318169 10G-850nm-0.3 km-MM-SFP+ JDS N3355037852 KÍNÁBAN KÉSZÜLT szál optikai adó-vevő

HW OMXD30000 PLRXPL-SC-S43-HW 02318169 10G-850nm-0.3 km-MM-SFP+ JDS N3355037852 KÍNÁBAN KÉSZÜLT szál optikai adó-vevő

Ft10 674
Készleten

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.

10DB VHF Antenna MOTOROLA Walkie Talkie GP328 GP338 GP68 GP88 GP88S GP300 CP200 EP350 EP450 HT1250 GP640 HT10 Két Rádió

10DB VHF Antenna MOTOROLA Walkie Talkie GP328 GP338 GP68 GP88 GP88S GP300 CP200 EP350 EP450 HT1250 GP640 HT10 Két Rádió

Ft7 644 Ft5 350
Készleten

10DB VHF Antenna MOTOROLA GP328 GP338 GP68 GP88 GP88S GP300 CP200 EP350 EP450 HT1250 Walkie Talkie Két Rádió Tartozék Tulajdonságok: Csatlakozó: MX típusú csatlakozó Sávok: VHF Frekvencián: 146-174 MHz-Típus: Heliflex Hossza: 6 Kompatibilis Rádió: GP68, GP88, GP88S, GP328, GP338, GP338 PLUSZ

10db SV610 100 mw TTL felület 433MHz vezeték nélküli adó-vevő modul + 10db réz tavaszi antenna+1db USB-TTL Híd igazgatóság

10db SV610 100 mw TTL felület 433MHz vezeték nélküli adó-vevő modul + 10db réz tavaszi antenna+1db USB-TTL Híd igazgatóság

Ft38 789 Ft18 922
Készleten

10db SV610 100 mw TTL felület 433MHz vezeték nélküli adó-vevő modul + 10db réz tavaszi antenna+1db USB-TTL Híd tábla Leírás: SV610 erősen integrált rádió adatok adó modul. Fogad el, nagy teljesítményű Szilícium Labor Si4432 RF chip. Si4432 alacsony vételi érzékenység, 100 mw kimenő teljesítmény

Superbat RF Koaxiális N Férfi Csipeszt Csatlakoztassa Megfelelő Szögben csatlakozó Koaxiális Kábel RG213,RG8,LMR400

Superbat RF Koaxiális N Férfi Csipeszt Csatlakoztassa Megfelelő Szögben csatlakozó Koaxiális Kábel RG213,RG8,LMR400

Ft2 147 Ft2 041
Készleten

RF Koaxiális N Férfi Csipeszt Csatlakoztassa Megfelelő Szögben csatlakozó LMR400 Termék Sorozat: N Termék Típus: Kábel mount Alkalmazás: Bilincs Test, Borítás: Nickelplated Szerv Megszüntetése: Clamp-Kábel Típusa: RG213,RG8,LMR400 Csatlakozó Test Stílus: derékszögű Csatlakozó Anyag: Sárgaréz,

Programozási Kábel VX120,127,170,177,6 E,6R,7E,7R,Vertex VXA700,710 ingyenes szállítás

Programozási Kábel VX120,127,170,177,6 E,6R,7E,7R,Vertex VXA700,710 ingyenes szállítás

Ft2 526 Ft2 185
Készleten

Kedves vásárló: Ez az emlékeztetés, hogy ha a parancs segítségével a vatera piacterén Alkalmazások, akkor azt találjuk, hogy az ár sokkal olcsóbb, mint a PC-n, valamint takarít rengeteg időt, hogy a fizetési, kérjük, olvassa be a QR-kódot, majd több meglepetés formában

2db/Sok 433MHz TTL Felület |3W 6KM Ultra Távolsági Si4432 Vezeték nélküli RF Modul SV6300 (Nem Beleértve Antenna)

2db/Sok 433MHz TTL Felület |3W 6KM Ultra Távolsági Si4432 Vezeték nélküli RF Modul SV6300 (Nem Beleértve Antenna)

Ft41 519 Ft34 876
Készleten

2db/Sok 433MHz TTL Felület |3W 6KM Ultra Távolsági Si4432 Vezeték nélküli RF Modul SV6300 (Nem Beleértve Antenna) Leírás: SV6300 magasan integrált RF modul, amely elfogadja, nagy teljesítményű Si4432 a Silicon Labs. Van 3 opcionális Interfész (TTL, 232, 485). SV6300 magas érzékenység, 3W kimeneti

Ingyenes Szállítás 2DB SV612 100 mw TTL Felület 915MHz Vezeték nélküli Adó-Vevő+2DB Balek Antennák+2DB TTL, Hogy USB-Testület

Ingyenes Szállítás 2DB SV612 100 mw TTL Felület 915MHz Vezeték nélküli Adó-Vevő+2DB Balek Antennák+2DB TTL, Hogy USB-Testület

Ft12 514 Ft10 512
Készleten

Ingyenes Szállítás 2DB SV612 100 mw TTL Felület 915MHz Vezeték nélküli Adó-Vevő+2DB Balek Antennák+2DB TTL, Hogy USB-Testület 2db SV612 TTL Felület 915MHz RF Modul 2db SW915-XP1M Balek antenna 2db USB-TTL híd táblák 2db Csatlakozó kábelek SV612 RF Modul 2db kábelek csatlakoztatása az USB-Híd

Két rádió CÍM T-Q5 Walkie Talkie UHF 400-470MHz 8W hatalom 16CH 5000mAh Kettős FM ADÓ-vevő Rádiókészülék

Két rádió CÍM T-Q5 Walkie Talkie UHF 400-470MHz 8W hatalom 16CH 5000mAh Kettős FM ADÓ-vevő Rádiókészülék

Ft11 343 Ft10 774
Készleten

Tulajdonságok: 1.8 W nagy teljesítményű 2. Frekvencia: 400-470MHz 3. Nagy kapacitású 5000mAh akkumulátor 4. Nagy nyereség antenna 6. Anti-skid funkció 7. Intelligens energiatakarékos 8. Készenléti idő: 70-140 óra 9.16 csatornák

Új, Speciális USB-Programozási Kábel Retevis Ailunce HD1 kétsávos DMR Rádió Walkie-Talkie-val Támogatja a Win XP/Win 7/Win 8/Win10

Új, Speciális USB-Programozási Kábel Retevis Ailunce HD1 kétsávos DMR Rádió Walkie-Talkie-val Támogatja a Win XP/Win 7/Win 8/Win10

Ft3 949 Ft2 582
Készleten

Új, Speciális USB-Programozási Kábel Retevis Ailunce HD1 kétsávos DMR Rádió Walkie-Talkie-val Támogatja a Win XP/Win 7/Win 8/Win10 J9131P Leírás: Ez az USB-programozási kábel Ailunce HD1 kétsávos digitális kétirányú rádió. Közvetlenül csatlakozik a PC vagy laptop USB-port. Támogatja